Hakkımızda

Yakıtta kalite, toplum ve çevreye saygı, çağdaş hizmet ve insana yatırım.


Ankara Yenikent'te 1959 yılında Mehmet Sait ERYILMAZ tarafından faaliyete geçen firmamızın 1 Haziran 1976 da Ankara Ticaret siciline 120.000 TL sermaye ile tescili yapılmıştır.

Sincan ilçesinde açılan ilk istasyon olma özelliği ile çevredeki köylerin akaryakıt ihtiyacı servis araçlarımızla temin edilmiştir. Klasik tarzdaki mekanik pompa ile verilen hizmetler yıllar içinde geliştirilmiştir. 1990 yılından sonra yapılan yatırımlarla yeni şubeler açılmış, istasyonlar müştelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kusursuz hizmet ilkesiyle düzenlenmiştir. İstasyonlarda son sistem teknoloji kullanılmaya başlanmıştır.

16 Haziran 1995 tarihinden itibaren Eryılmazlar Petrol San. Ve Tic. Ltd. Lti. Olarak güvenli, kaliteli, güler yüzlü hizmetlerine devam etmektedir. 2000 yılından sonra sigorta ve inşaat işleri ile faaliyet alanını genişletmiştir. Temel hedefimiz faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı olarak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Belge ve Lisanlarımız


Belgeleri görüntülemek için üzerine tıklayınız...
Her Hakkı Saklıdır © Eryılmazlar Petrol Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.